Cena coachingu w Trójmieście

Trening Managerski prowadzony jest Magdę Walczak – absolwentkę zarządzania SGH, wieloletnią manager na wysokich stanowiskach, obecnie organizującą szkolenia przede wszystkim na terenie Trójmiasta. Coaching i inne szkolenia umiejętności miękkich i innych pozwalających usprawnić codzienne działania kompetencji może dotyczyć całych grup czy zespołów, ale firmom często najbardziej zależy na dokładnych szkoleniach managerów, których zdolności organizacyjne i komunikacyjne, kreatywność czy wyobraźnia w podejmowaniu decyzji nieraz stanowią klucz do sukcesu w dowolnej branży. Pod adresem http://pomorskiecentrumcoachingu.pl/cena/ sprawdzić można ceny najczęstszych typów szkoleń: coachingu, mentoringu czy też indywidualnego treningu managera, podczas którego osobiście ma się pełną kontrolę nad tym, które dokładnie aspekty swojej pracy chce udoskonalić.

Pomorskie Centrum Coachingu
Słoneczna Dolina 14